К началу страницы

Україна, м. Миколаїв
вул. Троїцька (Кірова), 244

Адміністрація авторинку:
(0512) 77-80-84
77-80-81
Николаевский Авторынок в Facebook  

вул. Троїцька (Кірова), 244
Адміністрація: (0512)77-80-8477-80-81

Приватне акціонерне товариство «Спортек» повідомляє, що є власником і має авторські права на всю текстову інформацію та графічні зображення марковані ім'ям сайту (Sportek-mk.in.ua), розміщені на сайті www.sportek-mk.in.ua (далі Сайт). Використання текстової інформації, в тому числі передрук, включаючи перекази, графічних зображень, маркованих ім'ям сайту, можливі тільки з письмової згоди Приватного акціонерного товариства «Спортек».

При використанні матеріалів з Сайту, враховуючи і графічні зображення (марковані ім'ям сайту), особа яка їх використовує має дотримуватися наступні умови:

  • зазначати, що інформація використана з Сайту належить ПРАТ «Спортек» або «авторські права належать ПРАТ «Спортек»;
  • при використанні матеріалів з Сайту, як джерела друкованої публікації в засобах масової інформації - вказати джерело інформації. При використанні матеріалів з Сайту і подальшим розміщенням в Інтернеті - необхідно зробити посилання на Сайт;
  • текстова інформація, графічні зображення (марковані ім'ям сайту), розміщені на Сайті, використовуються користувачем для інформативних і некомерційних цілей. Зміна інформації та зображень не допускається.

    Використання, поширення і захист авторських прав здійснюється відповідно до "Цивільного кодекса України" та Закона України"Про авторське право і суміжні права".