К началу страницы

Україна, м. Миколаїв
вул. Троїцька (Кірова), 244

Адміністрація авторинку:
(0512) 77-80-84
77-80-81
Николаевский Авторынок в Facebook  

вул. Троїцька (Кірова), 244
Адміністрація: (0512)77-80-8477-80-81

Магазини "Будинок Спорту"

До складу ГК «Спортек», поряд з магазинами «Рибалка і Туризм» й магазин велосипедів входить два спортивних магазина «Будинок Спорту», розташованих в центрі Миколаєва на вулиці Соборній (Радянської), 64А та на території продовольчої частини самого великого ринку міста - «Колос».

У них надано широкий вибір товарів для туризму, любителів риболовлі, активного відпочинку і занять професійним та аматорським спортом.

Товари високої якості за роздрібними цінами - так можна описати підхід до формування товарної політики, який реалізується в цих магазинах протягом майже 50 років. Ми ретельно відбираємо постачальників, відсіваючи невиправдано дорогих і підтримуючи тих, хто розділяє нашу точку зору.

Магазини «Будинок спорту» за довгі роки роботи, стали улюбленими серед спортсменів і любителів спорту різного рівня, не тільки жителями Миколаєва та області, а й гостями нашого міста.

Фахівці магазинів знають, що саме заняття спортом, дарують людям не тільки силу і спритність, а й зближують рідних, пробуджуючи в серцях доброзичливі і теплі почуття один до одного.

Якщо у вас на носі вихідні не варто планувати їх проведення на дивані перед телевізором. Заходьте до нас і оберіть спорттовари для дозвілля в будинку, парку або лісі.

А якщо незабаром намічається відпустку, тоді Вашій увазі ми пропонуємо якісне туристичне устаткування та обладнання для походів. Купуючи спортивне та туристичне обладнання, Ви не витрачаєте гроші на вітер, адже ці речі гарантовано подарують вам позитивні емоції, колосальний заряд бадьорості, здоров'я і можливість тренувати своє тіло в зручний для вас момент.

Для чоловіків і жінок, що бажають довго залишатися в гарній фізичній формі, магазини «Будинок спорту» мають широкий асортимент товару для фітнесу і багато іншого спортивного інвентарю, які допоможуть зберегти і примножити здоров'я і подарують задоволення для занять улюбленим видом спорту.

Ціла секція в МЕГАЗІН відведена під відділ велосипедів. У ній завжди можна знайти найпопулярніші і доступні за цінами моделі велосипедів для дітей, підлітків і дорослих. Більш докладно про всіх пропонованих моделях можна дізнатися на сайті інтернет-магазину "Спортек".

Велосипеди в магазині Будинок спорту на Соборній (Радянської)

Батькам магазини «Будинок спорту» будуть раді запропонувати широкий вибір товарів для дітей:

І багато іншого, які зміцнять здоров'я дітей, зроблять їх життя яскравішим і активнішим. Прищеплять любов до спорту і активного способу життя.

В наших магазинах можна придбати потрібні подарунки для своїх друзів і рідних. Є можливість підтримати кращу подругу в її бажанні скинути зайву вагу, подарувавши їй спортивний інвентар для занять вдома, або здивувати кохану людину довгоочікуваним подарунком.

Працюючи на ринку спортивних товарів, наші фахівці навчилися робити життя наших покупців не тільки яскравою і комфортною, але і здоровою. Ми постійно реагуємо на запити ринку, які ростуть шаленими темпами і постійно оновлюємо свій асортимент.

Крім приємних покупок в магазинах «Будинок спорту» вам охоче нададуть корисні рекомендації по використанню придбаних спорттоварів та обладнання, а також допоможуть зробити правильний вибір.

Асортимент пропонованих товарів магазинами «Будинок спорту»

Також пропонуємо Спорттовари для шкіл, фітнес-центрів, спорзалів, дитячих, шкільних і дворових спортмайданчиків.

Відмінною особливістю наших магазинів є індивідуальна робота з замовниками з приводу оригінального або вузькоспеціалізованої спортивного обладнання та інвентарю, що ми можемо доставити під конкретне замовлення.

В магазинах "Будинок Спорту" на Радянській,  «Будинок Спорту» на ринку "Колос"  І "рибалка і Туризм" (Авторинок на Кірова) є великий відділ для любителів риболовлі, в якому є практично все, що необхідно любителю рибної ловлі: починаючи від гачків і закінчуючи гумовими човнами.

Рибальські товари в магазині "Будинок Спорту" у Миколаєві

Рибальські товари в магазині "Будинок Спорту" у Миколаєві

Поплавці для риболовлі в магазині "Будинок Спорту" у Миколаєві

Гумовий човен для риболовлі в магазині "Будинок Спорту" на ринку "Колос"

 

Як знайти магазини "Будинок Спорту" в Миколаєві описано на цієї сторінці.