К началу страницы

Україна, м. Миколаїв
вул. Троїцька (Кірова), 244

Адміністрація авторинку:
(0512) 77-80-84
77-80-81
Николаевский Авторынок в Facebook  

вул. Троїцька (Кірова), 244
Адміністрація: (0512)77-80-8477-80-81

Миколаївський магазин велосипедів «Спортек»

Одним з структурних підрозділів «Групи компаній "Спортек"» є Миколаївський магазин велосипедів «Спортек».

територіально він розташований за тією ж адресою, що і вся група компаній в М. Миколаєві на вулиці Троїцькій (колишня Вул. Кірова) будинок 244 на першому поверсі адміністративного корпусу. Як до нас проїхати Ви можете прочитати тут.

У магазині представлені велосипеди для дітей, підлітків і дорослих різних моделей і забарвлень українського виробництва. Тут так само можна вибрати різні велосипедні запчастини та аксесуари. Наприклад, дитячі велосипедні крісла, насоси, ланцюга і мастила до них, педалі, сідла, крила, покришки та камери, передні і задні ліхтарі, шоломи,дорослі і дитячі Велосипедні рукавички і захист для велосипедистів і ролерів, а так само багато іншого.

Миколаївський магазин велосипедів "Спортек"

Магазин не торгує дешевими китайськими або дуже дорогими моделями, а розраховує на покупців середнього і нижче середнього достатку. За ці гроші Вам гарантуються міцні моделі зі сталевими рамами вітчизняного виробництва і надійними, перевіреними часом комплектуючими відомих світових брендів. Таких як Wanda і BlackShark для покришок; Shimano і Sypo для перемикачів швидкостей і т. д.

Ми відрізняємося від інших магазинів нашого міста тим, що:

  1. У нас найнижчі ціни на велосипеди продаваних моделей. Ви можете самі це перевірити, задавши обрану модель в пошуку в інтернеті і порівнявши отримані ціни. Якщо ж Ви знайдете точно таку ж модель з аналогічною комплектацією телефонуйте в магазин, домовимося. Враховуючи нинішню економічну ситуацію в країні, різко впала купівельну спроможність середнього українця, ми вирішили, що будемо заробляти не на маржі, а на звороті. 
  2. Перед магазином є майданчик, на якому можна зробити реальний тест драйв обраної моделі і відчути всі її нюанси. Дитячі моделі можна протестувати прямо в приміщенні магазину, благо площа дозволяє.
  3. Після перевірки на собі велосипеда і прийнятті остаточного рішення про придбання, його можна буде оплатити готівкою або використовуючи пластикову карту. Якщо Вам не вистачить грошей – можна забронювати обрану модель, заплативши завдаток або зняти гроші в банкоматі, який розташований у приміщенні магазину.Миколаївський магазин велосипедів "Спортек"
  4. Ми допоможемо в налаштуванні під Вас купленої моделі. Особливо хочеться відзначити, що при доставці велосипеда кур'єром на нашому транспорті Ви отримаєте під під'їзд повністю зібраний і настроєний під Вас велосипед. Але якщо потрібно - ми відправимо його ічерез "Нову Пошту" або інші кур'єрські служби (Автолюкс, Гюнсел, Нічний Експрес, Інтайм, САТ, Делівері) - тільки упакованими в коробку.
  5. Магазин має так само свій сайт і тільки на нашому сайті в описі до кожного велосипеда є кілька фотографій його основних вузлів і комплектуючих. Погодьтеся – легше зрозуміти відмінності моделей, коли бачиш не лише загальний вигляд, але і конкретну комплектацію та інші нюанси: сидіння, гальма, як зварена рама, педалі і т. п.

Так само на сайті нашими фахівцями ведеться блог, в якому висвітлюються різні питання велосипедної тематики.

Приємних і корисних Вам покупок в нашому магазині!